רכישת רכב יד שניה

Carzoom > רכישת רכב יד שניה

רכישת רכב יד שניה

רכישת רכב יד שניה, האם כבר התנסיתם בתהליך הזה? כן, שמעתם נכון! זהו תהליך, לפעמים מעצבן, במיוחד לאלו מאיתנו שעושים זאת כל תקופה קצרה אבל גם תהליך מרגש לאלו שרוכשים את הרכב הראשון שלהם בכסף שהם חסכו.

קניית רכב יד שניה היא לא זבנג וגמרנו כמו שנוטים לחשוב! אם אתם באמת מחפשים רכב שישרת אתכם שנים טובות ורובות קדימה אתם צריכים להתייחס לתהליך ברצינות, לתת לו את הזמן שמגיע לו ולבצע בדיקות כאלה ואחרות בטרם תמצאו את הרכב שאתו תבלו את השנים הבאות.

כל סטייה מהתהליך הזה יכול להיגמר בדמעות מכיוון ואם בחרתם רכב שבסופו של דבר יגיע עם תקלות וזאת רק בגלל שהתעצלתם לעבור את כל התהליך אז אתם תיתקעו עם רכב שתצטרכו לשלם עליו הרבה מאוד, לעתים יותר מעלות הרכישה עצמה ואז תצטערו שלא רכשתם כבר רכב חדש.

אז מהו התהליך המדובר כל כך?

תקשיבו, זה לא מדע מדויק אבל חשוב מאוד לשים לב לפרטים הקטנים כי מה לעשות? לא מעט אנשים חיים בקרבנו שעושים הכל כדי למכור את רכבם גם אם הם משקרים ומפילים בפח את הקונה הפוטנציאלי ולכן אתם צריכים לסמוך על עצמכם, על המוסך אליו תיקחו את הרכב בטרם הרכישה ואולי אפילו כדאי מאוד לצרף אליכם לתהליך מישהו שמבין במכוניות.

אז רכבים למכירה תוכלו למצוא בסוכנויות רכבים, באתרים רבים, סתם ברחוב כשאתם נתקלים ברכב עם מודעה למכירה ובכל פלטפורמה אחרת. קניית רכב יד שניה היא למעשה הקנייה היותר מסובכת מכיוון שכשאתם ניגשים נניח ללוח מכירת רכבים אתם מוצאים עשרות ולעתים מאות תוצאות המתאימות לדרישות שלכם ואז אתם צריכים להחליט במי לבחור.

כמובן שאתם מתרשמים מכל המידע שנמצא באתר לגבי הרכב, אתם מתחקרים את המוכר, אתם מגיעים לראות את הרכב ואם אתם מחליטים שזהו הרכב שאתם מעוניינים בו אתם חייבים, אבל חייבים לדרוש בדיקה מוקדמת במוסך על מנת לראות שמה שהמוכר צייר לכם הוא נכון ואין שום תקלות נסתרות, אולי חלקים גנובים, שלדה גנובה או כל דבר שיכול לסבך אתכם בהמשך.

אתם כמובן צריכים לבדוק את העבר של הרכב מבחינה חוקית, האם הוא עבר בסוכנויות ליסינג או השכרת רכבים? האם הרכב מעוקל? האם יש לו טסט וביטוח? חשוב מאוד לוודא שהכל תקין וקיים אחרת אתם רוכשים רכב שההוצאות הנילוות עליו יהיו גבוהות מהמחיר החודשי אותו יכולתם לשלם על רכב חדש מליסינג שמגיע עם 0 קילומטרים וחדש דנדש עם ניילונים.

כמובן שאתם חייבים לבדוק איזו יד הרכב שאתם רוכשים, כמה קילומטרים עבר, האם הוחלף מנוע או שהוא שופץ? האם הגיר הוחלף? מניסיון? אם שני הדברים האחרונים באמת קרו אז בסופו של דבר הם יחזרו ולא משנה אם זה ששיפץ לכם את המנוע או את הגיר הוא המקצוען הכי גדול בתחום.

מכל מקום, רק שתדעו שככל שהיד של הרכב היא גבוהה יותר אז עלותו תהיה נמוכה יותר וכך במידה ותרצו להיפטר ממנו בעתיד אז הערך שלו יהיה ממש נמוך ולכן חשוב לעשות את כל השיקולים הללו בטרם אתם רוכשים רכב.

רכישת רכב יד שניה הוא תהליך ארוך אבל בסופו של דבר חייבים לעבור אותו בצורה ששואפת לשלמות כדי שלא תיפלו בפח!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!