רכב פרטי למכירה

Carzoom > רכב פרטי למכירה

רכב פרטי למכירה

אם אתם מחפשים רכב פרטי למכירה אז הגעתם למקום הנכון! אתר קארזום מציג ומפרסם עשרות ובהמשך מאות של רכבים מכל הסוגים ובכל הקטגוריות, רכבים פרטיים למכירה, רכבים מליסינג למכירה, רכבים מהשכרה למכירה ועוד!

אז נכון שבשנים האחרונות ענף הליסינג התפתח והשתלט בצורה די נרחבת על שוק מכירת והשכרת הרכבים אבל עדיין ישנם אנשים שמעדיפים לרכוש רכב פרטי מאדם פרטי ופחות מחברת ליסינג, מהן הסיבות?

ובכן, רכבים מליסינג יכולים להיות כאלה שעברו לא מעט נהגים, לא מעט ידיים וברוב המקרים לא מעט קילומטרים. אלו רכבים שבדרך כלל היו שייכים לחברות ורכב חברה כמו רכב חברה עובר לא מעט קילומטרים, הבעלים שלו באותה תקופה נתונה לא ממש מתאמץ לשמור עליו כאילו היה שלו ולכן האפשרות למצוא תקלות משמעותיות יכולה להיות ממשית.

אמנם כשאתם ניגשים לחברת ליסינג ומתעניינים ברכב אתם מקבלים את כל ההיסטוריה “הרפואית” של הרכב אבל לכו תדעו… תמיד אפשר לעגל פינות ולא תמיד אפשר לדעת על הכל.

רכבים מליסינג שהיו שייכים לחברות בדרך כלל מגיעים עם גיר שחוק, מנוע שעומד למות ופגיעות בפח מתאונות חנייה כאלה ואחרות. תוציאו לכם מהראש שרכב ליסינג הוא הרכב המושלם שלא קרה לו דבר בהיסטוריה שלו.

רכב מאדם פרטי הוא שונה! בעלי הרכבים דואגים כמו לילדיהם לרכבים שלהם, הם ינהגו בזהירות כדי לא להרוס את הגיר, הם ידאגו לטיפולים כדי שהמנוע לא ישבוק חיים והם יזהרו בצורת החנייה שלהם כדי לא לגרום לפגיעות בפח.

קניית רכב מאדם פרטי לפחות לדעתנו תהיה אמינה יותר והמכונית שתקבלו תהיה תקינה יותר או לפחות עם פחות היסטוריה “רפואית”.

אבל כמובן שזאת דעתנו ואתם תלכו לפי האינטואיציות שלהם בעת שתבקשו לקנות רכב.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!