רכב משומש למכירה

Carzoom > רכב משומש למכירה

רכב משומש למכירה או רכב יד שניה למכירה הוא למעשה כל כלי רכב שעבר לפחות בעלים אחד וכרגע מוצע למכירה.

את הרכבים האלה תמצאו בעשרות האתרים למכירה רכבים הנמצאים ברשת האינטרנט וביניהם גם באתר carzoom.

רכב משומש למכירה יכול להיות גם רכב שנרכש לפני מספר ימים מסוכנות רכב כרכב חדש ונמכר על ידי בעליו מסיבות כאלה ואחרות. מספיק שהרכב עבר בעלים אחד כדי להפוך אותו לרכב משומש ולרכב שהערך שלו ירד.

תבינו, לא משנה אם אתמול רכשתם רכב חדש מסוכנות בנניח 120,000 ש”ח והוצאתם את מיטב החסכונות שלכם עליו והיום משום מה אתם מחליטים שעשיתם טעות ואינכם מעוניינים בו, ברגע שהרכב שלכם הפכתם ליד ראשונה והקונה הפוטנציאלי הוא יהיה כבר היד השנייה, אתם לא תוכלו למכור אותו ב 120,000 ש”ח, הערך שלו ירד ברגע שהוא נרשם על שמכם!

אבל אנחנו מדברים כאן על מקרה קיצון שסביר מאוד להניח לא קורה ואם קורה אז במקרים נדירים במיוחד.

רכבים משומשים למכירה כאלה או אחרים תמצאו כאמור בעשרות רבות של אתרים שהם לוחות למכירת רכבים. כמובן שהאתר הגדול ביותר הוא האתר ההוא שאנו מנועים מלציין מכיוון שאנחנו לא עושים פרסומות לאתרים שאנחנו יושבים איתם על אותה הנישה ומסביבו תמצאו כל כך הרבה אתרים פרטיים או של סוכנויות רכב כאלה ואחרות שאתם פשוט תטבעו בכמות ובמידע שיש להם להציע.

התחרות בתחום לוחות הרכבים המשומשים למכירה היא כל כך קשה וצמודה שמלבד האתר הגדול ביותר קשה באמת לראות איזשהו יתרון של אתר כזה על משנהו.

אבל… בכל זאת, אתר קארזום קם כדי להציע ערך מוסף, אם הוא היה קם כדי להיות עוד אתר מיני רבים אז לא הייתה הצדקה להקמתו מלכתחילה.

אז מה מייחד את אתר carzoom גם מול האתר הגדול ההוא ובטח מול האתרים האחרים בסדר הגודל שלו? על מכירה פומבית של רכבים שמעתם? אם לא אז כנראה שהצלחנו להביא את הערך המוסף לו ייחלנו!

אנו מציעים באתר carzoom להציב את הרכבים שלכם למכירה במכירה רגילה או במכירה פומבית. דבר ראשון, הצבת הרכב במכירה פומבית תגדיל את החשיפה לרכב שלכם מכיוון שאנשים יתחילו להתעניין באתר, עצם המכירה הפומבית תגרה את האנשים ומכיוון שאנחנו אנשים תחרותיים ודינאמיים נרצה לעשות הכל כדי לנצח את האחר ולזכות ברכב!

שמועה על מכירה פומבית תעבור מפה לאוזן ותביא יותר ויותר אנשים לנסות את השיטה הזאת, תגדיל את החשיפה לאתר והאפשרות למכור את הרכבים תגדל במאות אחוזים!

אז אם אתם מחפשים משהו אחר, דרך שונה למכור את הרכב שלכם אתם מוזמנים לעשות זאת דרך האתר היחיד שמאפשר לכם למכור את רכבכם במכירה פומבית!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!