רכבים פרטיים למכירה

Carzoom > רכבים פרטיים למכירה

רכבים פרטיים למכירה

רכבים פרטיים למכירה, ג’יפים למכירה, סירות, רכבי יוקרה ואפילו אופניים חשמליים, את כל הדברים האלה ועוד תמצאו באתר קארזום שהוא אתר חדש למכירת רכבים.

אז נכון, אין לנו עדיין את המאגר העצום שיש לאתר הגדול ביותר בישראל ואנחנו עדיין לא ממותגים כמו האתרים של חברות הליסינג והשכרת הרכב אבל מה שבטוח הוא שאתר קארזום עובד! מדי יום אנחנו רואים הצטרפות של כמה עשרות לקוחות שמגדילים את מאגר הרכבים למכירה באתר, לקוחות שהגיעו אלינו לאתר carzoom במקרה או שלא, לקוחות שראו פרסומים שלנו בפייסבוק, באינסטגרם או כאלה שמצאו אותנו במנוע החיפוש של גוגל.

לאט לאט אנחנו נכנסים לעוד ועוד מדיות כאלה ואחרות כדי להשאיר אתכם מחוברים בצורה האופטימלית לאתר קארזום. אז אם עדיין לא נתקלתם באתר, פשוט מאוד, קשה לפספס, אנחנו האתר שהצבע האדום שולט בו ובו תמצאו כלי רכב וביניהם רכבים פרטיים למכירה.

את עניין המכירה אנחנו נסביר בקצרה: לנו יש שתי אפשרויות למכירת הרכב והכל כמובן לפי נוחיותו ושיקוליו של הלקוח שמעוניין למכור, מכירה רגילה בה הוא נוקב במחיר קבוע, מפרסם את פרטי הרכב וממתין שאנשים יתעניינו וייצרו קשר ומכירה פומבית, שהיא מכירה שעדיין לא קיימת באתרים אחרים בה המוכר יכול לקבוע שני מחירים, מחיר קבוע וגם מחיר מינימום שהוא נמוך באופן טבעי מהמחיר הקבוע כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו להתחיל ממנו את תהליך ההצעות הפומביות.

בסוף התקופה שהמוכר הציב את הרכב למכירה פומבית הלקוח שהציע את המחיר הגבוה ביותר (שהוא נמוך בכל מקרה מהמחיר הקבוע), הוא זה שיזכה לרכוש את הרכב, הוא הרוויח כמה פרוטות בכך שיצר הפרש בין המחיר שנתן למחיר הקבוע ונהנה מתהליך דינמי ומעניין, מאתגר ומגרה של המכירה והקנייה של הרכב.

כשדבר בדמות מכירה פומבית מגיעה לאוזניים של אנשים אחרים הם מתחילים להתעניין, בכלל, אלה שזה מאתגר אותם נכנסים ומתחילים להשתמש באפשרות הזאת וכולם מרוויחים! בעל האתר שמקבל תנועה לאתר, המוכר שמצליח להיפטר מהרכב שהיה תקוע לו כמו עצם בגרון והקונה שמצליח לרכוש את הרכב במחיר נמוך מהמחיר הקבוע.

אז מה אתם אומרים? רוצים להצטרף לקארזום ולנסות? כעת הפרסום באתר בחינם אז מהרו להצטרף!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!