רכבים למכירה

Carzoom > רכבים למכירה

רכבים למכירה

כמה אתרים של רכבים למכירה אתם מכירים? סביר להניח שאת המוכרים יותר אתם מכירים היטב אבל מסביבם תוכלו למצוא עוד ועוד אתרים שמציעים רשימה של רכבים למכירה. גדולים יותר וגדולים פחות.

אנחנו באתר carzoom לא מתיימרים להיות הגדולים ביותר אבל בהחלט מתיימרים להביא שינוי ואנחנו חושבים שהאפשרות של רכישת רכב כזה או אחר גם באמצעות מכירה פומבית יכולה בהחלט להוסיף גוון חיובי וכיפי לחוויית חיפוש הרכבים ורכישתם, ואגב, במחירים אולי זולים יותר מהמחירים הנקובים.

הרי האפשרות של מכירה פומבית קיימת כמעט בכל אתר קניות שמכבד את עצמו והולך לא רע אז למה שלא תהיה אפשרות כזאת גם במוצרים גדולים יותר כדוגמת רכב?

באתר קארזום תמצאו רכבים למכירה בשלל קטגוריות החל מרכבים פרטיים דרך ג’יפים ואפילו יאכטות ואופניים חשמליים. אנחנו שואפים לסגור את כל האפשרויות הקיימות וכך לתת לכם המוכרים אפשרות לפרסם במקום אחד ויעיל.

אנחנו לא אומרים שמה שקיים היום בשוק הוא דבר לא טוב, להיפך! האתרים הקיימים בשוק כיום מצוינים ועושים את עבודתם אבל אם אתם רוצים חוויה אחרת ברכישת הרכבים אתם מוזמנים לנסות את אתר carzoom.

מכיוון שהאתר הוא חדש באופן יחסי אז הפרסום בו הוא חינמי לחלוטין אבל מצריך הרשמה מהירה לאתר. תוכלו למצוא מדריך “הוראות שימוש” כדי להקל עליכם את שלב ההרשמה לאתר והעלאת רכב אליו.

לאחר תקופה של הרצה של האתר תוך כדי קבלת פידבקים, שינויים כאלה ואחרים והפיכתו למוצר שאנחנו רוצים לראות ב-200% אז ורק אז נתחיל לגבות תשלום סמלי על פרסום פרימיום באתר.

כמובן שנמשיך לאפשר את העלאת הרכבים גם בצורה חינמית אבל את הפיצ’רים שיגדילו את החשיפה נתמחר ונפרסם את המחירים ברגע שזה יהיה רלוונטי. נכון לעכשיו ולחודשים הבאים אתם מוזמנים להנות מפרסום חינמי באתר.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!