רכבים יד שניה למכירה

Carzoom > רכבים יד שניה למכירה

רכבים יד שניה למכירה

רכבים יד שניה למכירה תוכלו למצוא בכל אחד מעשרות האתרים הפרוסים ברשת האינטרנט. כמובן שרוב האנשים באופן טבעי פונים ומחפשים באתר הגדול ביותר בישראל אבל יש לא מעט אנשים שמחפשים גם באתרים קטנים יותר, סולידיים יותר שמאפשרים מיקוד יותר פרטני לחיפוש.

כמובן שלא נוכל לבוא ולומר לכם איזה אתר טוב יותר מהאחר. באותה הנשימה נוכל לומר לכם שגם אנחנו במהלך כל השנים השתמשנו בשירותים של האתר הגדול במדינה ודי הסתפקנו במה שהוצע לנו.

נוכל גם לומר לכם שהתחום של מכירת רכבים יד שניה הוא תחום בעל תחרות קשה מאוד. מספיק שתחפשו מושג כמו למשל “מכוניות למכירה” או “רכבים יד שניה למכירה” ואתם מקבלים עשרות רבות של אתרים בעשרות הדפים שתדפדפו בהם.

כמובן שתראו שם את האתר הגדול במדינה שכולם פונים אליו, אבל תמצאו אתרים קצת יותר סולידיים וגם אתרים של חברות ליסינג. ההיצע הוא מטורף! התחרות היא קשה ולכן כל כניסה של אתר חדש ונוסף לתחום לא ממש ישפיע מכיוון שמשלב מסוים האתרים שתפסו את מקומם בדירוגים של גוגל נשארים שם כדרך קבע והאתרים החדשים יכולים אולי רק להשתחל בביטוי זניח או אפילו לא לדגדג כלל לאתרים שכבר פועלים בתחום תקופה לא קצרה.

אבל אנחנו קארזום או קאר זום או carzoom, לא משנה איך תכתבו את שם האתר החדש שלנו, אתם תגיעו לאותו המקום ואכן אנחנו אולי לא הגדולים ביותר, לא הוותיקים ביותר ועדיין אין לנו את המאגר הגדול ביותר אבל אנחנו מציעים לכם מוכרי הרכבים מצד אחד ולכם, הלקוחות הפוטנציאליים, אפשרות חדשה, שכנראה ולא קיימת בשאר האתרים מתחום הרכבים, מכירה פומבית!

למה זה טוב? דבר ראשון זה חדש! דבר שני זה אטרקטיבי ולא בנאלי. ברגע שאנשים רואים דברים חדשים הם מסתקרנים ורוצים לבחון אותם, דבר זה יכול לגרום לשני דברים, או לגרום להם להתלהב ולהעביר את הבשורה על האתר קארזום מפה לאוזן או לפסול ולקטול את השיטה לחלוטין.

לשמחתנו, בחודשים הספורים שהאתר עובד אנחנו רואים עלייה מתמדת במספר הגולשים ואנשים שמפרסמים את רכבם באתר. המכירה הפומבית מאפשרות ללקוחות שמעוניינים ברכב מסוים לרכוש אותו במחיר נמוך ממה שהם ציפו ומבעל הרכב להיפטר מרכבו במהרה יתרה.

אז נכון, לא כולם מפרסמים את רכבם בשיטת המכירה הפומבית אבל נכון שזה נחמד שנותנים לכם את האפשרות לבחור איך למכור את רכבכם?

מה הקאץ’? אין! אפילו הפרסום בחודשים הראשונים הוא חינמי ואתם יכולים לנצל זאת כדי לפרסם ולהיפטר מהרכב שלכם במהרה!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!