רוצה למכור רכב

Carzoom > רוצה למכור רכב

רוצה למכור רכב?

רוצה למכור רכב? אין בעיה! אתה יכול לעשות זאת בכל האתרים המציעים פרסום של רכבים למכירה, אתם יודעים, האתרים הרגילים והגדולים שכולם מכירים אבל רצינו להציע לכם לפרסם גם באתר carzoom.

סביר מאוד להניח שלא שמעתם עלינו כל כך ואם כן אז בערפול מה וזאת מכיוון שהאתר שלנו הוא אתר יחסית חדש אבל הוא מתחיל לצבור תאוצה ואנחנו משתדלים למלא את מאגר הרכבים כמה שיותר מהר על מנת שהוא יהיה רלוונטי לאנשים שמחפשים רכבים כאלה ואחרים.

גם מערכת ההרשמה לאתר כולל העלאת הרכבים לאתר הפכו לפשוטים ומהירים מהר! תבינו, עשינו ניסוי, בדקנו על חמישה אנשים שונים מ-5 מחשבים שונים ב-5 אזורים שונים, שסביר מאוד להניח שקו האינטרנט שלהם שונה את ההרשמה והעלאת רכב לאתר.

כל אותם האנשים באים עם ידע בסיסי ויותר עם המחשב ואופן ההרשמה לאתרים הוא לא חדש להם וזמן הממוצע מרגע ההרשמה לאתר והפיכתם למשתמשים ולאחריו גם העלאת רכב היה סביב ה-3 דקות.

מה זה 3 דקות מהזמן היקר שלכם? ממש כלום! תבינו, בפחות מ-3 דקות של עבודה אתם יכולים להרוויח עשרות אלפי שקלים במכירת הרכב שלכם. אז למה לא להשקיע את אותם הדקות כדי להרוויח טוב?

אז כדי שלא תתבלבלו, אנחנו האתר האדום, carzoom. אנחנו מציעים פיצ’ר מגניב לכל מי שמעוניין והוא מכירה פומבית של הרכב, דבר שהופך את תהליך הרכישה מצד הקונים הפוטנציאליים ליותר מגניב וקליל ואפשרות לרכוש את הרכבים במחירים נמוכים יותר מהמחיר הנקוב אותו רצה בעל הרכב מלכתחילה.

באתר כבר ניתן למצוא מאות רכבים למכירה והפרסום בו כבר מוכיח את עצמו, פרסמו את רכבכם עוד היום ותתחילו להיחשף לאלפי הגולשים באתר, ובחינם!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!