קניית רכב יד שניה

Carzoom > קניית רכב יד שניה

קניית רכב יד שניה

היי לכולם, הגעתם לאתר הרכב שיעשה מהפכה בעולם מכירת הרכבים בישראל! בנוסף למכירה הרגילה תוכלו להציב את רכבכם למכירה פומבית שתתנהל בין הלקוחות הפוטנציאליים ואולי לרכוש רכב במחיר נמוך מהמחיר הרגיל אותו בעל הרכב דורש. אבל יש לנו זמן ודרך ארוכה לעבור יחד ולכן היום רציתי להתמקד בתהליך של קניית רכב יד שניה.

אמנם אני כותב באתר של רכבים אבל אל תחשבו שאני פריק גדול של רכבים, כזה שמתלהב מרכבי יוקרה שנוסעים על הכבישים, אפילו בלהחליף גלגל אני צריך עזרה. לכן המאמר הזה פונה יותר לאנשים כמוני, אנשים רגילים שלא ממש מתעניינים ברכבים, לא יודעים מה ההבדל בין קרבורטור לאלטרנטור ורק יודעים שצריך לשלם ביטוח ואגרת רכב אחת לשנה.

החלטתם שהגיע הזמן לרכב שיחליף את הרכב בו אתם נוהגים בשנים האחרונות, איך להתחיל לחפש ומה צריך לעשות? אז אני לא אומר כאן דברים מקצועיים ובטח שלא מחייבים, אני לוקח דוגמה מאיך שאני ניגש לעניין ברגע שאני מגיע אליו, אתם תוכלו להגיב, להאיר ולהעיר בהמשך במידה ויש לכם דברים שאפשר להוסיף או אולי דברים שחייבים לגרוע מהעצות שלי.

 

האמת היא שאת הרכב הראשון שלי קיבלתי מהוריי ככה באופן טבעי, זה היה הרכב שלהם אבל עם השנים התחלתי ללמוד, הקמתי משפחה והמכונית עברה איתי ולכן רק לפני כ-5 שנים, אחרי 19 שנים שהרכב היה איתי החלטתי להחליפו, וגם בגלל שהמנוע הלך והשקעה במנוע חדש , עלותו גבוהה מהשקעה ברכב קטן.

אז היו לי אפשרויות, או להיכנס לאתרים של מכוניות יד שנייה או לבדוק את כל חברות הליסינג שהציעו הצעות מפתות! מכיוון שאני אדם שלא סומך על אחרים, החלטתי שתהליך קניית רכב יד שניה יתבצע דרך אחת מחברות הליסינג.

פשוט לא רציתי להיכנס לכל מיני מצבים של אמינות עם בעלי רכבים שרוצים בכל כוחם למכור את רכבם גם במחיר של שקרים ועיגול פינות. למרות שאני לא ממש מבין במכוניות הגעתי מוכן עם מחירים של מחירונים ולכן ידעתי פחות או יותר לאן נושבת הרוח אבל פשוט לא היה לי את הכוחות להתמודד מול בעלי רכבים שיכולים למכור לי חתול בשק ובסופו של דבר ליפול.

אותי לימדו שאם יש ספק אז אין ספק וסביר מאוד להניח שעם אנשים שרוצים למכור את רכב בכל מחיר תמיד יהיה לי את הספק שהם משקרים… בכל מקרה אני פניתי לחברות הליסינג לשם קניית רכב יד שניה.

האמת היא שבשבועות האחרונים נחשפתי לסדרת כתבות שלא ממש מאירות באור חיובי חלק מאותן החברות אבל בכל מקרה, כשאני יודע שיש מאחורי הרכבים חברות גדולות אז בסופו של דבר בכל מקרה של בעיה יש עם מי לדבר. אחרי שעברתי לפחות עשר חברות והשוויתי ביניהם ובתנאים שהם נותנים החלטתי שאני פונה לחברה שהאינטואיציה שלי הייתה הכי חזקה לגביה.

אחרי שבחרתי את הרכב שרציתי, קיבלתי את כל המסמכים הקשורים לרכב, יצאתי לבדיקה במוסך מורשה יחד עם נציג מחברת הליסינג ורק אחרי שקיבלתי את כל האישורים שהרכב לא עבר תאונות והוא תקין החלטתי שאני הולך על הרכישה. היום בלי עין הרע אני כבר כמה שנים טובות עם הרכב ואוטוטו הוא עובר לרשותי אחרי שאסיים עוד 3 תשלומים אחרונים לחברת המימון דרכה רכשתי את הרכב.

השורה התחתונה היא שחשוב מאוד לעשות את כל הבדיקות, את כל ההשוואות ולא להתפשר גם אם ייקח כמה ימים או שבועות עד שתירכשו באופן מעשי את הרכב. במידה ויש לכם ספק ביחס למוכר הרכב אל תמעיטו באינטואיציה שלכם ותמשיכו בחיפושים, הרי לא תישארו ללא רכב! את הרכב שתירצו אתם תמצאו ככה או אחרת ולכן חשוב מאוד לבחור את הבחירה שהכי קרובה לשלמות אחרת אתם תיתקעו עם רכב שזה עתה רכשתם אבל מלא בבעיות שעליהן תשלמו ומעבר לכך לא תוכלו להחזיר את הגלגל לאחור אלא להתמודד עם המציאות ועם מה שרכשתם.

מומלץ בשיא הכנות לקחת איתכם אדם שמבין עניין כדי שלא יעבדו עליכם!

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!