קאר זום – אינדקס הרכבים של ישראל

Carzoom > קאר זום – אינדקס הרכבים של ישראל

קאר זום (carzoom)

ברוכים הבאים לאתר קאר זום או קארזום או carzoom, אתם יודעים מה? איך שלא תכתבו את זה אתם תגיעו לאתר הרכבים החדש בו מגוון רחב של רכבים למכירה מתפרסם! אז כדי שתדעו שהגעתם לאתר הנכון אתם צריכים לראות את הצבע האדום בעיניים הוא הצבע השולט באתר עם נגיעות של שחור ולבן. מצאתם? מצוין! בואו ונסביר לכם במעט על אתר קאר זום.

מאז ומתמיד הייתה לנו משיכה לרכבים, מה לעשות? זאת האהבה הראשונה שלנו, תמיד התעניינו ברכבים, באיך שהם בנויים, מה היכולות שלהם. כבר מגיל קטן ידענו לדקלם את המפרט הטכני של הרכבים ובאמת זאת הייתה האהבה הראשונה והיחידה שלנו מאז גיל ילדות.

עם השנים חשבנו איך נוכל להביא לידי ביטוי את אהבתנו לרכבים והחלטנו שהדרך הכי טובה היא לתת אפשרות לבעלי רכבים לפרסם את רכבם המיועד למכירה. אז נכון, אין ממש קשר ישיר בין אהבה לרכבים לבין הרצון שלנו להיפטר מהרכב ששירת אותנו אולי שנים אבל כל עוד באתר מפורסמות מכוניות מכל הסוגים, החל מהטרנטות הכי גדולות ועד רכבי היוקרה הכי נדירים אז מבחינתנו הצלחנו לאחד ולהביא את כולם תחת קורת גג אחת, תחת אתר קאר זום.

מה שונה האתר שלנו מאתרים רבים אחרים?

אתם יודעים מה? הרבה שואלים אותנו מה מייחד את אתר קאר זום ואנחנו אומרים שיש דבר אחד שאין באתרים אחרים, גם לא בגדולים, אין מכירה פומבית. השאלה השנייה ששואלים אותנו היא: למה לשים את הרכב במכירה פומבית? ואנחנו אומרים שלפני הכל מכירה פומבית היא אפשרות שהרבה לקוחות אוהבים להשתמש בה, זה גורם להם סיפוק, הנאה ואפשרות לקנות רכב במחיר נמוך מהמחיר הנקוב.

בדרך הזאת שלקוחות די אוהבים לאהוב היא בהחלט מגדילה את החשיפה לאתר, לרכבים והשמועות עוברות מפה לאוזן דבר שמאפשר לנו להרחיב את בסיס הנתונים של האתר ואת מגוון הרכבים המיועדים למכירה.

אז נכון, לא כל בעלי הרכבים מסכימים להעמיד את רכבם למכירה פומבית, הרי הם בסופו של דבר יוצאים בהפסד של כמה אלפי שקלים מצד אחד אבל אם הם ממהרים להיפטר מרכבם אז זאת דרך טובה שיכולה לקצר את המרחק בין הרצון למכור את הרכב לבין העברת הבעלות לקונה.

אתר קאר זום לא בא לאתגר אתרים גדולים אחרים שכבר צברו מוניטין, כבודם במקומם מונח וסביר מאוד להניח שביום מן הימים הם יחליטו שהאפשרות של מכירה פומבית היא אפשרות שכדאי לשקול אותה בכובד ראש אבל אנחנו בינתיים ממלאים את החוסר הזה בשוק מכירת הרכבים ומקווים שעם המוניטין החיובי שנצבור עם הזמן אנחנו נהפוך ביום מן הימים למתחרים לאתרים הגדולים.

אז מה אתם אומרים? השתכנעתם? אתר קאר זום לרשותכם!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!