מכירת רכב

Carzoom > מכירת רכב

מכירת רכב

הגיע היום בו החלטתם להיפרד מאחת האהבות הגדולות של חייכם, לא, אנחנו לא מדברים על בת הזוג שלכם אלא על הרכב עליו נהגתם בשנים האחרונות.

תצחקו, אבל ללא מעט אנשים עניין הרכב הוא נושא רגיש מאוד שלא כדאי להקל בו ראש! אותם אנשים מתייחסים לרכבים שלהם לעתים יותר ברגש מאשר לבני אדם, משקיעים בהם לעתים יותר ממה שצריך ומפנקים את הרכבים ברמות שלפעמים מרגיש שהן חולניות אבל מה לעשות? רק מי שנמצא בתחום הזה יבין את היחסים העדינים והרגישים שבין האדם לרכבו.

מכירת רכב אחרי השקעה בו זה לא דבר של מה בכך. הפרידה לעתים קשה ואפילו אני יכול להעיד מניסיון אישי שלהיפרד מרכב אחרי 19 שנים היה עניין אמוציונלי, דבר שלא הייתי עושה אלמלא כבר לא היה מה לעשות או איך להחיות אותו.

ישנם בעלי רכבים שלא יסכימו למכור את רכבם לכל דורש, הם יתשאלו את הקונה הפוטנציאלי, יראו מה מטרתו ואחרי שיבינו שהם יתייחסו אליו כמו שהם התייחסו אז הם יוכלו לשחרר את האחיזה ולמכור אותו.

מכירת רכב היא לא פרוצדורה של תן וקח! צריך להציג את כל המסמכים, ביטוחים, רישיונות רכב וברוב המקרים הקונים הפוטנציאליים רוצים ומתעקשים לגשת למוסך כדי לבדוק שהמוכר לא עובד עליהם בצורה כזאת או אחרת.

לאחר שהכול מסוכם, ניגשים לדואר ועושים העברת בעלות ושלום על ישראל! במידה ואתם לא מבינים כדאי מאוד לקחת אתכם מישהו שמבין בנושא של מכירת רכב.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!