מכירת רכב משומש

Carzoom > מכירת רכב משומש

מכירת רכב משומש

מכירת רכב משומש היא בחלק מהמקרים לא עבודה כל כך סימפטית ואני אומר עבודה באופן ברור ומודע! ולמה אני קורא לתהליך הזה עבודה? מכיוון שזה עניין שמעסיק את המוכר כמעט בכל שעות היממה אבל מה לעשות? הרכב חייב להימכר וכדי שהוא יימכר צריך להקריב אפילו וזה לוקח מחייכם חלק נכבד משעות היממה. תזכרו, זה עניין של בין כמה ימים עד כמה שבועות ואז אתם יכולים לחזור לחיים שלכם עם הכסף שקיבלתם מהמכירה.

מכירת רכב משומש מצריך מכם למעשה פרסום באתר נחשב, כמובן שיש אתר אחד כזה בישראל שיש עליו קונצנזוס וסביר מאוד להניח שאתם תצליחו במשימה שלכם במידה ותפרסמו באתר הזה.

אבל לרגע חשבתם כמה רכבים מתפרסמים באותו אתר? עשרות אלפים אם לא יותר! יהיו רכבים שהם דומים באופן מלא לרכבים שאתם רוצים למכור אבל במחירים נמוכים יותר, יהיו כאלה שבאותו המחיר אבל עם קילומטראז נמוך יותר ולכן ככל שהיצע הרכבים גבוה יותר אז הלקוח מרוויח אבל מהצד השני, למוכרים קשה יותר למכור את רכבם.

ופה אנחנו נכנסים, מי זה אנחנו אתם שואלים? אתר קארזום או carzoom באנגלית שהוא אתר חדש באופן יחסי, המאגר של הרכבים למכירה עדיין לא מכיל עשרות אלפי רכבים אבל בשלב הראשון עד שהוא יגיע לכמות הזאת אתם יכולים לפרסם את רכבכם באתר, סביר מאוד להניח שהיצע הרכבים הדומים לרכבכם שואף למינימום וזה הזמן שלכם לנצל את הפלטפורמה שלנו כדי למכור את רכבכם במהרה!

אמנם האתר די חדש אבל אנחנו נמצאים בדפים מתקדמים של גוגל ולכן בסיור קצר במנוע החיפוש של גוגל אתם תמצאו אותנו וכך גם קונים פוטנציאליים.

מלבד זה שאנחנו כרגע נמצאים עם מאגר של כמה מאות בודדות של רכבים, בשלב הזה כמובן, אנחנו מציעים משהו שאין לאחרים, מכירה פומבית של הרכב, להבנתנו מהלך זה והפיצ’ר הזה שהכנסנו לאתר ימשוך לא מעט לקוחות פוטנציאליים שפשוט אוהבים חידושים ושתהליך קניית הרכב מבחינתם יהפוך לסוג של משחק שבסופו יש רק מנצח אחד, זה שהגיש את ההצעה הגבוהה ביותר עד תום מועד המכירה הפומבית.

מניסיון באתרים אחרים זה בהחלט הצליח למשוך לא מעט לקוחות פוטנציאליים וחווית השימוש באתרים השונים שהשתמשו בפיצ’ר הזה הפכה לדינמית ומעניינת.

אז אם אתם מעוניינים למכור את רכבכם במהרה ותוך כדי להנות מחוויה חדשה אתם מוזמנים להיכנס ולפרסם באתר קאר זום, האתר החדש של הרכבים בישראל!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!