מכירה פומבית בקארזום

Carzoom > מכירה פומבית בקארזום

מכירה פומבית בקארזום

מכירה פומבית בקארזום, זה נשמע הזוי, זה נשמע לא הגיוני, זה נשמע תלוש מהמציאות אבל אתם יודעים מה?  כל “הקומפלימנטים” הללו דירבנו אותנו להביא לכם את האפשרות הזאת כי כשאומרים לנו שאנחנו לא יכולים אנחנו עושים הכל כדי להוכיח שההפך הוא הנכון והנה לכם, אתר קארזום שמאפשר לכל מי שמעוניין לפרסם את רכבו למכירה, לעשות זאת גם בדרך של מכירה פומבית.

אז נכון, השיטה הזאת די חדשה בתחום הרכבים, במיוחד בישראל, אנשים עדיין חשדניים, לא מבינים מה ייצא להם ממכירה בשיטה הזאת אבל כל דבר בעולם התחיל ממשהו וגם שיטת המכירה הפומבית במכירת רכבים היא דבר חדש בישראל שייקח למוכרים ולקונים להתרגל אליו, בדרך סביר להניח שנבצע שינויים כאלה ואחרים לפי פידבקים שנקבל אבל השורה התחתונה היא שאתר carzoom מביא לכם את שיטת המכירה הפומבית ללוח הרכבים למכירה.

אז מה יוצא לכם מזה? ובכן, אם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם אחרי הרבה זמן שלא הצלחתם במשימה אז שיטת המכירה הפומבית היא שיטה מצוינת להיפטר מהרכב ובמהירות! אז נכון, אתם תצטרכו להתפשר על כמה גרושים וכנראה שתמכרו את הרכב במחיר שהוא נמוך מהמחיר הנקוב, אבל מהצד השני, אתם תיפטרו ממני, יהיה לכם כסף למקדמה לרכישת רכב החלומות שלכם לפני שהמחירים שלו יעלו.

מבחינת הקונים הפוטנציאליים אין בכלל מה להסביר! הם יוכלו לרכוש את הרכבים שהתרשמו מהם במחירים נמוכים ממחירי המחירונים ואולי יישאר להם אפילו עודף לדברים שהם לא ממש חשבו שיוכלו לרכוש.

בכלל, שיטת המכירה הפומבית היא שיטה מעניינת, שיטה מאתגרת ומגרה, כזאת שכל אדם, במיוחד ישראלי ירצה לנסות כי מצד אחד יוכל לחסוך כסף ומהצד השני יוכל גם להפוך את עניין רכישת הרכב למשהו דינאמי ומאתגר ועם האגו שיש לנו בישראל אנחנו נרצה לנצח בכל מחיר ולכן שיטה זאת לדעתנו מזרזת את אפשרות מכירת הרכבים.

אז אם אתם מהצד הזה ואם אתם מהצד השני, היכנסו לקארזום ותתחילו להרוויח!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!