מכוניות למכירה

Carzoom > מכוניות למכירה

מכוניות למכירה | רכב למכירה | יד ראשונה, שניה ועוד!

אתם בטח תוהים בימים האחרונים לפשר האתר החדש בתחום הרכבים שמופיע לכם אל מול העיניים בחיפושים שונים בגוגל תחת מכוניות למכירה, יד שניה רכב, לוח מכירת רכב ועוד ומקבלים את  אתר carzoom או קארזום. אז אתם יכולים להפסיק ולשפשף את העיניים ולהאמין שקם ברחבי הרשת האינטרנטית אתר חדש למכירת וקניית רכבים!

אמנם אנחנו רגילים לאתרים הבנאליים והמוכרים, האתרים ששירתו אותנו נאמנה שנים כה רבות אבל תמיד צריך לחדש, מכוניות למכירה יש כמו פטריות לאחר הגשם, תחרות תמיד תהיה טובה במיוחד ללקוחות ולגולשים ולכן החלטנו להרים את הכפפה ולעשות טוב על לבם של אלה שמעוניינים למכור את רכבם מצד אחד ולקונים הפוטנציאליים מהצד השני.

אז את אתר carzoom אתם לא ממש מכירים אבל בעזרת מדריך פשוט ויחסית קצר אותו תמצאו בתחתית האתר בשם “איך זה עובד?” תוכלו לקבל מושג על איך ניגשים, מעלים רכבים ומנווטים באתר.

באנו במטרה לעשות דבר שלא נעשה בישראל ולהציב את הרכב שלכם במכירה פומבית מלבד האפשרות למכירה רגילה של הרכב שלכם.

איך הרעיון הזה נוצר? למעשה כשגלשנו באתר הגדול בעולם לקנייה דרך האינטרנט ואתם יכולים להבין על איזה אתר מדובר, חיפשנו דבר מה, שעלותו בסך הכל לא הייתה נמוכה ודי התבאסנו שאנחנו לא יכולים לרכוש אותו מכיוון ואם היינו משלמים עליו את המחיר הנקוב אז בתוספת למיסים שהיינו אמורים לשלם בכניסת המוצר לארץ היינו מקבלים מחיר שבלאו הכי היינו משלמים אם היינו רוכשים את אותו המוצר בישראל.

אבל לפני שהתבאסנו סופית צד את עינינו כפתור של מכירה פומבית, אפשרות שנותנת לנו לרכוש את המוצר במחיר זול יותר ואם נזכה במכרז אז המחיר הסופי + המיסים ישתלמו לנו והוא יהיה נמוך ממחירו בישראל.

חקרנו יותר את הקטגוריות באתר הזה וראינו שיש גם קטגוריה של מכוניות למכירה ושם יש אפשרות למכירה פומבית אבל ברור לכם שגם והיינו זוכים במחיר שהוא משתלם על הנייר אז עלות הבאתו לישראל הופכת אותו ליקר יותר ממחיר של רכב כזה בישראל.

אז נפל לנו האסימון, אסימון בשם carzoom, רעיון של מכירה פומבית של רכבים כאן בישראל. בעלי רכבים שרוצים למכור את רכבם יכולים להציב את אותן מכוניות למכירה במכירה פומבית, לקבוע מחיר מינימום ולתת ללקוחות “לריב” על אותו הרכב עד שבסופו של דבר יהיה מנצח שירכוש את הרכב במחיר נמוך יותר מהמחיר המבוקש. תאמינו לנו שגם 500 שקל פחות מהמחיר המבוקש זה הישג ולכן כולם מרוצים!

 

אז אם יש לכם רכב כזה או אחר למכירה, אגב החל מאופניים חשמליים ועד משאיות ואפילו יאכטות אתם מוזמנים לפרסם אותם באתר בתהליך פשוט במיוחד אחרי שתרשמו לאתר.

את ההסבר לאיך זה עובד תמצאו בלינק הזה או בתחתית עמודי האתר.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!