מחירון רכב

Carzoom > מחירון רכב

מחירון רכב

כשאתם ניגשים לתהליך של רכישת רכב יד שנייה או לחילופין למכור את הרכב שלכם אתם דבר ראשון צריכים לבדוק את המחיר שנהוג לקחת על אותו הרכב והוא נקבע בין היתר לפי הפרמטרים הבאים אבל לא רק הם: שנת יצור, סוג הגיר, איזו יד הרכב, גודל מנוע ועוד אלף ואחד פרמטרים כאלה ואחרים המשפיעים על המחיר הסופי שנקרא “מחיר מחירון” של הרכב.

את המחיר הזה קובעים בדרך כלל מומחים והוא לא נקבע ככה סתם מהאוויר אבל אתם יודעים, מחיר המחירון הוא לא מחיר החקוק בסלע וכמעט ב-100% מהמקרים המחיר שהרכב נמכר נמוך יותר מאותו מחיר מחירון.

דבר ראשון, הלקוחות, לפני שהם ניגשים לבדוק רכב הם בודקים במחירונים המקובלים את המחיר כך שבעל הרכב שמעוניין למכור לא יוכל לעבוד עליהם ולדרוש מחיר מופקע.

עם המידע הזה הם ניגשים כדי לראות את הרכב, בודקים אותו חיצונית, בודקים אותו יותר לעומק במידה והוא מעניין אותם מאוד על ידי לקיחתו לבדיקה במוסך ולאחר שרואים שהכל טוב מבחינה חיצונית ופנימית הם מתחילים להתמקח ולהתווכח על המחיר, בסופו של יום, במידה ובעל הרכב לחוץ במכירתו הוא ירד במעט ממחיר המחירון.

אנחנו באתר קארזום מפרסמים רכבים עם המחירים שלהם, האם הם מחירי מחירון? את זה אנחנו לא יודעים. בסך הכל אנחנו שרוול הפצה ופרסום של אותם הרכבים, כשיש התעניינות של לקוח מסוים הוא כבר יצור קשר עם בעל הרכב וסביר מאוד להניח שהוא יגיע כשבידו מחיר המחירון שנקבע על אותו רכב בו הוא מתעניין, כל השאר כבר ייסגר בין בעל הרכב לקונה הפוטנציאלי.

היום, כשיש עשרות רבות של חברות ליסינג והשכרת רכב אנחנו עדים לפחות ופחות אנשים שרוכשים רכבים מאנשים פרטיים, לפחות זה הרושם שאנחנו מקבלים. האמת היא שמצד אחד אפשר להבין את זה שאנשים רוצים רכבים חדשים יותר, מטופלים יותר ובתנאי תשלום נוחים יותר על פני רכבים שבאמת אי אפשר לדעת מה עבר עליהם אבל מהצד השני, מי מבטיח שרכישת רכב מחברת ליסינג נותנת את הרכב המושלם? הרי רכבים מליסינג הם לרוב רכבים שהיו רכבים של חברות, עברו לא מעט נהגים עם סגנונות נהיגה שונים, בינינו, אותם נהגים גם לא ממש דאגו לשמור על הרכב מבורות בכביש או ממדרכות ולכן יכול מאוד להיות שרכב כזה הוא רכב שפחות נשמר מאשר רכב שמגיע מאדם פרטי שבאופן טבעי יעשה הכל כדי לשמור על רכבו ועל ערכו כמה שיותר.

אתם יודעים מה? אין כאן תשובה חד משמעית! יש כאלה שירצו לרכוש את רכבם מאנשים פרטיים בלבד ויהיו כאלה שיעדיפו חברות ליסינג.

לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלה, אתם תחליטו! דבר אחד בטוח וחשוב הוא שלכל רכב יש מחיר מחירון וחשוב להגיע אתו מראש כדי שלא בעלי הרכבים הפרטיים ולא חברות הליסינג יגזרו עליכם קופון.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!