לוח מכירת רכב

Carzoom > לוח מכירת רכב

לוח מכירת רכב

כשאתם מתכננים להחליף את הרכב שלכם באחד שהוא חדש יותר הדבר הראשון שאתם עושים זה להחליט אם זה יהיה דרך סוכנות של ליסינג, סוכנות רכבים חדשים או דרך לוח מכירת רכב יד שנייה.

אחרי שהגעתם להחלטה באיזו דרך תרכשו את הרכב, כמובן בכפוף לאפשרויות הכלכליות שלכם אתם ניגשים לעבודה. אנחנו נתמקד במאמר הזה על רכישת רכב דרך לוח מכירת רכב ויש לא מעטים כאלה כשכמובן היותר מוכרים הם הלוחות שמלווים אותנו שנים.

אנחנו באתר carzoom לא באנו להפריע, לא באנו להוסיף לכם כאבי ראש אלא באנו לעזור לכם מצד אחד למכור את הרכב שלכם ומהצד השני ללקוחות נתנו את האפשרות לרכוש את רכבכם דרך מכירה פומבית במידה ומוכר הרכב מעמיד את רכבו למכירה גם תחת האפשרות הזאת.

אז נכון, אתם מכירים את המכירות הפומביות דרך האתרים שמוכרים לכם מוצרים יד שנייה ולפעמים, במידה ואתם משתמשים בשיטה הזאת אתם גם חוסכים כמה שקלים במידה ואתם זוכים במכרז אבל לקנות רכב יד שניה בישראל דרך מכירה פומבית, יצא לכם להכיר?

סביר להניח שלא מכיוון שעד היום לא הייתה קיימת אפשרות כזאת בלוחות הרכבים למכירה בישראל.

אז למה לפרסם בלוח מכירת רכב של קארזום?

אנחנו באתר קארזום מציעים לבעלי הרכבים לפרסם את רכבם למכירה רגילה או למכירה פומבית, במידה והסכים להעמיד את רכבו למכירה פומבית הוא צריך לקבוע מחיר התחלתי שממנו יתחילו הלקוחות המעוניינים להציע עד שמישהו מהם בסוף תקופת המכרז יזכה ברכב במחיר זול יותר מהמחיר אותו היה מבקש בעל הרכב במידה והיה מוכר אותו במכירה רגילה.

בעל הרכב בסופו של דבר לא יפסיד יותר מדי, בכל זאת, זאת מכירה פומבית על רכבים יד שניה ולכן המחירים הסופיים של ההצעות הפומביות אולי יהיו בהפרשים של כמה מאות שקלים עד אלפים בודדים, כמובן תלוי במחיר ההתחלתי שהציע בעל הרכב וברוב המקרים הוא לא בהפרש ניכר מהמחיר אותו היה נוקב במידה והיה מוכר במכירה רגילה.

 

כדי להמחיש את העניין ניקח לדוגמה בעל רכב יד שנייה שהחליט להעמיד את רכבו למכירה ב 35,000 ש”ח, צלצלנו אליו, הצענו לו לפרסם את רכבו באתר carzoom תחת מכירה פומבית והוא הסכים.

הוא החליט שהוא יכול להתפשר לכל הפחות על מחיר התחלתי של 28,000 ש”ח ומהמחיר הזה הלקוחות יתחילו להציע.

יכול מאוד להיות שההצעות יתקדמו בצעדים קטנים ובסוף המכרז המחיר של הרכב יעמוד על 30,000 ש”ח.

המוכר ישמח שמכר את הרכב והקונה ישמח שהוא הצליח לרכוש את הרכב במחיר שהוא ב-5,000 ש”ח פחות מהמחיר הרגיל. בסופו של יום, כל הצדדים מרוצים.

אז אם אתם מעוניינים להעמיד את רכבכם למכירה ואתם רוצים להגדיל את החשיפה של הרכב ללקוחות אז פרסמו באתר carzoom.

למה להגדיל את החשיפה לפי דעתנו? כי ידוע שכשמחפשים דבר מה לקניה אז מחפשים במקומות שיציעו את המחירים הטובים ביותר ומכירה פומבית בהחלט יכולה להוזיל בלא מעט כסף את עלות הרכישה ולכן ככל שיותר אנשים ייחשפו לשיטה הזאת אז החשיפה לאתר ולרכבכם תגדל בצורה משמעותית!

 

הצטרפו עוד היום למאות הרכבים למכירה ופרסמו את הרכב שלכם באתר שלנו!

בשלב הראשון הפרסום יהיה חינמי.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!