אתרים למכירת רכבים

Carzoom > אתרים למכירת רכבים

אתרים למכירת רכבים

אתרים למכירת רכבים את בטח מכירים מכאן ועד הודעה חדשה! ישנם לא מעט אתרים כאלה, הגדולים והמוכרים והקטנים שמתיימרים לתת תחרות לאתרים הגדולים בישראל.

אנחנו אתר קארזום/קאר זום/carzoom ואנחנו אתר יחסית חדש בתחום, גם אנחנו מתיימרים להיות וגם אנחנו נכנסנו לשוק שהוא תחרותי, קשה וצפוף אבל יש לנו יתרון אחד על כל האחרים: אנחנו נותנים את האפשרות לבעלי הרכבים להציע את רכבם למכירה פומבית וכך אולי להגדיל את החשיפה לרכב שלהם.

מהצד השני, לקוחות פוטנציאליים יכולים להשתתף באופן פעיל בתהליך מכירת הרכב בכך שהם מתחרים על אותו רכב ועצם זה שהם קובעים את המחיר של הרכב לא מאפשר להם דבר אחר מלבד להיות קשובים ולבדוק האם הם אלה שזכו במכרז.

אנו מציעים להפסיק את חיפוש הרכבים הבנאלי של להיכנס לאתר כזה או אחר, לסנן את הרכבים לפי מה שאתם מחפשים ואז לקבל רשימה של רכבים רלוונטיים. אנחנו בקארזום מאפשרים לכם (כמובן במידה ובעל הרכב העמיד את רכבו למכירה פומבית) למצוא את הרכב המבוקש ולהציע מחיר, במקביל יכול מאוד להיות שעוד כמה אנשים התלהבו והתרשמו מאותו הרכב וגם הם מציעים מחיר עליו, אתם כלקוחות משחקים כאן משחק מחושב ממש כמו שחמט כשבסופו רק אחד יזכה לרכוש את הרכב במחיר שנקב, כנראה במחיר נמוך בכמה מאות עד כמה אלפי שקלים מהמחיר שאותו היה מוכר אותו בעל רכב במידה והיה שם את רכבו במכירה רגילה.

 

ההשתתפות של הלקוחות הפוטנציאליים באופן פעיל בתהליך גם נותן סוג של התלהבות וגם מגדיל מהצד השני את החשיפה לרכבים שבאתר מכיוון שעוד ועוד אנשים שהשיטה הזאת מדברת אליהם ייכנסו לאתר וירכשו דרכו את רכבם הבא.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!