איך מעלים רכב?

Carzoom > איך מעלים רכב?

איך מעלים רכב?

היי, כאן צוות אתר carzoom ורצינו לעזור לכם להפוך את חווית השימוש שלכם באתר לקלה, מהירה וכיפית ואיך נעשה זאת? בעזרת המדריך הבא שיאפשר לכם להבין איך מעלים רכב לאתר carzoom.

השלב הראשון הוא הרשמה לאתר. אם עדיין לא נרשמתם אז לא תוכלו להעלות רכב. ההרשמה קצרה ומהירה. הצורך בהרשמה הוא כדי לאפשר גם ללקוחות וגם לכם לתקשר ביניכם בפרטיות וגם כדי למנוע מהצפה של נתונים לא רלוונטיים באתר.

אגב, את תוכלו למצוא את כפתור “התחבר” בצד שמאל למעלה ותוך פחות מדקה אחרי מילוי פרטים בסיסיים אתם רשומים לאתר.

הרי הגעתם לאתר על מנת לפרסם את רכבכם או כדי למצוא רכב אותו תרצו לקנות. במידה ואתם מעוניינים לפרסם את רכבכם אז הגענו לשלב הבא:

השלב השני, כפתור “הוסף רכב” שעל ידי לחיצה עליו תגיעו לטופס בעל 4 שלבים קלים ומהירים במיוחד!

בחר אם אתה רוצה למכור את הרכב במכירה פומבית או מחיר קבוע ( מחירה רגילה). במכירה פומבית הסיכוי שלך למכור את הרכב בזמן הרבה יותר קצר.
לחץ על מכירה פומבית ומלא את כל הפרטים הרלוונטיים כמו כותרת , תיאור סוג רכב שנה וכו’ .

שימו לב שהבחירה שלכם מסומנת בכפתור האדום אחרת האפשרות השנייה תוצג.

שים לב למלא את : תאריך סיום המכרז (זה אומר, תוך כמה זמן אתה רוצה שהרכב יימכר) .

אחת השדות שיופיעו לכם הוא: “מחיר לרכישה מהירה” , זה אומר שאם מישהו רוצה את הרכב בלי לחכות לסיום המכירה הפומבית הוא יכול לקנות את הרכב במחיר הזה.

ממש לצידו תמצאו את שדה “מחיר התחלתי של מכירה פומבית” , זה אומר שמתחת למחיר הזה אתה לא רוצה שהרכב יימכר ( רק אתה יכול לראות את המחיר הזה והשדה הזה יופיע רק אם בחרתם באפשרות של מכירה פומבית).

לאחר שמלאת עמוד זה לחץ שלח ( ודע שמלאת את כל הפרטים בעמוד זה).

הגעתם לשלב 2 בהעלאת הרכב לאתר והוא העלאת תמונות של הרכב או וידאו אם יש לך שיכול לעזור לך למכור יותר מהר את הרכב.
חשוב מאוד להעלות תמונה ראשית וחשוב שהיא תהיה בפורמט jpg ואם אתם רוצים להגדיל את האפשרות למכירה אז תעלו גם תמונות לגלריה, ממש בשדה שליד העלאת התמונה הראשית.

שלב 3 את/ה בוחר/ת איזה מודעה תרצה ( שתי הראשונות בתשלום כך שהרכב יראה בדף הבית ישר שנכנסים לאתר וכך מגדילים את הסיכוי למכור את הרכב במהירות הרבה הרבה יותר גדולה).
אם בחרתם חינם זה גם בסדר ומכאן ממשיכים לשלב 4 בו תמצאו את הסיכום של כל הנתונים שהכנסתם בשלבים הקודמים.

במידה וטעיתם אתם יכולים לחזור אחורה בשלבים ולתקן, במידה והכל תקין אתם לוחצים על שלח, ממתינים להעלאת כל הנתונים ותוך כמה שניות אתם מועברים לדף הרכב שנוצר באתר עם המודעה שלכם. קל מאוד ….
מכירה נעימה.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!