איך זה עובד?

Carzoom > איך זה עובד?

איך זה עובד?

היי לכולם! אם הגעתם לאתר carzoom סימן שאתם אחד מהשניים: או שמחפשים רכב יד שנייה לרכישה או שאתם מעוניינים לפרסם את הרכב שלכם למכירה.

אז נכון שיש לא מעט אתרים שמאפשרים את האפשרויות הללו, אתרים שקיימים כבר שנים ועושים את עבודתם נאמנה ואתם יודעים מה? גם אני השתמשתי באתרים הללו בעבר אבל למרות שהם גדולים, נחשבים ובעלי מוניטין מצוין תמיד היה חסר לי משהו שלא ידעתי להסביר מהו.

החלטתי שאני פותח את אתר קארזום ומוסיף את האפשרות הזאת שהייתה חסרה לי כל כך באתרים האחרים וההחלטה הזאת קרמה עור וגידים אחרי שהבנתי מה היה חסר מבחינתי.

אז האתר קארזום מציע משהו שאין לאתרים אחרים, מכירה פומבית.

אז איך האתר עובד?

מכיוון שאנחנו לא רוצים שהאתר יוצף בכל מיני דברים שלא רלוונטיים אנחנו רוצים שכל מי שמעוניין לפרסם את רכבו יירשם לאתר ואתם יודעים מה? פחות מ-2 דקות ואתם כבר חלק מאתר carzoom.

לאחר מכן אתם רשאים להעלות את הרכב אותו אתם מעוניינים למכור, יש לכם כמה רכבים למכירה? תוכלו למכור אותן תחת אותו החשבון שנרשמתם אליו ממש לפני 2 דקות.

ואתם שואלים, למה לא ניתן להעלות רכבים ללא הרשמה? כמו שאמרנו, האפשרות הזאת יכולה לגרום להצפה באתר של רכבים לא רלוונטיים ולכן לפי הבנתנו אנשים שרוצים סתם לעשות בלאגן באתר לא יטרחו להקדיש גם לא 2 דקות להרשמה ולכן רק הרציניים יירשמו.

נמשיך, אתם ניגשים לכפתור “הוספת רכב” בצד שמאל בראש הדף ומגיעים לטופס שם בצורה פשוטה מאוד ופחות מ-3 דקות של עבודה אתם מוסיפים את הרכב שלכם לאתר carzoom.

רק שימו לב! בראש טופס הוספת הרכב אתם תמצאו שתי אפשרויות: האחת היא מכירה רגילה והשנייה היא מכירה פומבית. ברגע שאתם בוחרים את אחת האפשרויות אתם צריכים לוודא שהיא מסומנת באדום אחרת אתם בחרתם באפשרות הלא נכונה.

מכאן הכל זורם, אתם מוסיפים כותרת, תיאור, ממלאים את כל השדות הרלוונטיים וחשוב מאוד שתשימו לב שיש שדה בשם “תאריך סיום מכרז” ובו אתם מכריזים לכמה זמן אתם רוצים שהמכרז ירוץ באתר. למעשה, אתם צריכים למלא את השדה הזה בכל מקרה מכיוון שהוא מתייחס גם לכמה זמן אתם מעוניינים לפרסם את רכבכם באתר carzoom. ברגע שהשעון מגיע ל-0 המודעה נמחקת מהאתר.

מכאן ממשיכים לשלב הבא שם אתם יכולים להעלות תמונות וסרטוני וידאו. שימו לב להעלות תמונה ראשית! לאחר מכן אתם עוברים לשלב הבא שם אתם יכולים לבחור בין 3 אופציות: שניים בתשלום ואחת חינמית.

האפשרות החינמית היא פשוט פרסום באתר ללא כל מגבלה או תשלום. האפשרויות השניות הן בתשלום, האחת מאפשרת לכם להעלות את המודעה שלכם בסליידר הראשי בראש הדף והשנייה להוסיף את רכבכם בסליידר של הרכבים החמים ממש מתחת לסליידר.

מעוניינים לצרף את רכבכם בשני המקומות הללו? אין בעיה! סמנו את שתי האפשרויות ב-V. לאחר מכן אתם ממשיכים לשלב האחרון בו אתם מקבלים את כל הנתונים שהזנתם בשלבים הקודמים, בודקים ובוחנים שהכל נכון ואז לוחצים על כפתור “שלח”, ממתינים מספר שניות שהאתר יעבד את הנתונים ומופנים ישר לדף הרכב שהעלתם!

בדף הרכב תמצאו כפתור לעריכה וכן כפתור בו אתם מכריזים על מכירת הרכב וכך המודעה תוסר מהאתר!

ומה בנוגע לאנשים שמעוניינים לרכוש את הרכב?

אותם האנשים נכנסים לאתר, בוחרים ברכב הרלוונטי מבחינתם ורואים אם הוא מוצע למכירה רגילה או למכירה פומבית. חשוב לציין שגם והוא מוצע במכירה פומבית, המוכר נוקב במחיר של מכירה רגילה ואתם יכולים לבחור כקונים פוטנציאליים איך אתם מעוניינים לרכוש את הרכב. ברגע שאתם מעוניינים בקנייה רגילה אתם לוחצים על הכפתור של הרכישה, מקבלים הודעה ואם השארתם אותה אתם ממשיכים לקבלת הפרטים של המוכר ואתם יוצרים ביניכם קשר לגבי הקנייה של הרכב.

במידה והחלטתם להשתמש במכרז אתם מציעים מחירים ובסופו של זמן המכרז אותו קבע המוכר המנצח הוא זה שהציע את המחיר הגבוה ביותר והוא יקבל הודעה על זכייה ואת פרטי המוכר. במקביל גם המוכר מקבל את פרטי המנצח במכרז.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר דרך טופס יצירת הקשר או המייל המצורף בעמוד יצירת הקשר.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!